FREIGHT FORWARDING YÖNETİM SİSTEMİ

Lojistra

NEDİR?

Pazarlamadan, muhasebeye kadar karmaşık ve dar boğaz oluşturan freight forwarding süreçlerini, takibi kolay ve kolektif çalışmayla basitleştiren bir yönetim sistemidir. Bulut tabanlı yapısı ile düşük maliyetli bir çözüm sunarken aynı zamanda lokasyon bağımsız bir şekilde çalışarak, süreçlerin mobil olarak takip edilmesine ve yönetilmesine olanak sağlar.

Lojistra, operasyonel olarak, kara, hava ve deniz taşımacılığı için kullanılabilir. İhracat, ithalat ve üçüncü parti taşımaları desteklemektedir.

OFİS YÖNETİMİ

Birden fazla ofisinizi yönetmek için tek yapmanız gereken bilgisayarın başına geçip neler olduğunu izlemek. Bu şekilde farklı ofislerinizdeki raporlara, yüklemelere veya pazarlama bilgilerine anında ulaşabilirsiniz. Bu şekilde uzaktan bir şekilde çalışanlarınız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz ve firmanızı daha kolay yönetebilirsiniz.

PAZARLAMA YÖNETİMİ

Bugüne kadar yönetmesi zor olan pazarlama kısmı artık yönetmesi kolay. Pazarlama bölümündeki çalışanlarınız mobil olarak görüştüğü veya görüşeceği kişileri size Lojistra üzerinden bilgilendirecek daha sonra bu görüşmeler sonuçlandığı takdirde bunlar bir Booking Note’a dönüştürülerek pazarlama konusundaki başarınızı da ölçebilirsiniz.

BOOKING NOTE

Booking Note yaratma işlemi pazarlama kısmından başlar daha sonra operasyon bölümüyle devam ederken en son muhasebeye kadar ulaşır ve muhasebe bölümü bir taşıma işlemini sonlandırır. Siz de bu şekilde pazarlama konusunda işlerinde yolunda gittiğinin farkına varırken, muhasebe kısmında faturlaşmalarda bir aksaklık olup olmadığını da anlayabilirsiniz. Operasyonel anlamda ise, yaratılan booking note’un bildirim sistemi ile yükleyici firmaya ve gümrük acentasına otomatik olarak bildiri gönderebileceksiniz.

YÜKLEME NOTASI VE KONŞİMENTO BASIMI

Yaratılan Booking Note üzerinden yükleme notası hazırlamak basit bir iş. Yükleme notaları hem basılabilir hem de mail ile gönderilebilir formattadır. Yükleme notası hazırlandıktan sonra sistem istediğiniz tasarımda Konşimento da basabilmektedir.

İLETİŞİM


+90 212 284 40 33

LEVENT MAH. ÇAYIRÇİMEN SK EMLAK BANKASI KONUTLARI C-3 BLOK KAT 5 DAİRE 12 İSTANBUL / TÜRKİYE

Google+