logo

AKTS/TYYÇ KATALOĞU YÖNETİM SİSTEMİ

AKTS/TYYÇ KATALOĞU WEB SİTENİZİ HEMEN OLUŞTURUN VE KOLAYCA YÖNETİN

AKTS ve TYYÇ Kataloğu, Yükseköğretim Kurulu (YÖK) tarafından belirlenen Ulusal Yeterlilikler ile Bologna Süreci uygulamalarını birleştiren bir bilgi paketidir ve online bir Web portalı üzerinde yer alır.
Üniversiteler, Bologna Süreci’ne uyumlu olarak oluşturulan akademik programları ve eğitim anlayışları ile hedefleri hakkında ayrıntılı bilgi vermek amacıyla
AKTS ve TYYÇ Kataloğu’nu özel olarak hazırlarlar. AKTS ve TYYÇ Kataloğu’nda, derslerin AKTS kredileri, öğrenci iş yükleri, değerlendirme süreçleri ve bunlarla ilgili tüm bileşenler adım adım açıklanmaktadır.
Bu bilgi paketinin yararlanıcıları, öğretimi yapılan akademik programlarla ilgili bilgilere ulaşabilmenin yanı sıra, üniversitedeki eğitim-öğretimin dışındaki öğrenci
yaşamıyla ilgili pratik bilgiler de edinebileceklerdir. Bu katalog, Avrupa Komisyonu tarafından her yıl verilen mükemmellik ödülü olan AKTS etiketinin (ECTS LABEL) alınmasında kilit rol oynar.


3fECTS, AKTS KATALOĞUNUZU, 3FCAMPUS ÖĞRENCİ BİLGİ SİSTEMİ
İLE BÜTÜNLEŞİP TÜM İÇERİKLERİ KULLANARAK HEMEN OLUŞTURUR


Ders Programları, Ders İçerikleri, Akademisyenlerin Bilgileri, Değişen Krediler. Tüm bu içerikler zaten Öğrenci Bilgi Sistemi'nde var, öyleyse neden bu içerikleri AKTS/TYYÇ Kataloğunuzda tekrar oluşturmak zorunda kalasınız ki?
Üstelik Öğrenci Bilgi Sistemi'ndeki her değişiklik anında katalog sitenize yansır, siz de tüm Web içeriklerini güncellemek zorunda kalmazsınız.
3fECTS, 3fCampus ekosisteminin bir parçası olarak, başlı başına bir modül olarak, ya da dilerseniz mevcut öğrenci bilgi sisteminizle entegre olarak da çalışabilir.

BOLOGNA SÜRECİ İLE UYUMLU

Bu sayede Avrupa Komisyonu tarafından her yıl verilen mükemmellik ödülü olan AKTS etiketinin (ECTS LABEL) alınmasında büyük avantaj sağlar

KULLANICI VE ROL YÖNETİMİ

Her akademik/idari hatta öğrenci tipi kullanıcıya, akademik/idari bölüm bazında istenilen tüm roller tanımlanabilir (web editör, onaylayan, webadmin vb.),bu roller üzerinden istenilen haklar kısıtlanabilir, ya da eklenebilir.

WEB SİTENİZDE TAM KONTROL

Gelişmiş kullanıcı ve rol yönetimine ek olarak, sistemde gelişmiş bir güvenlik ve yedekleme sistemi vardır. Ayrıca ileri seviyede log yönetimi, istatistik ve raporlamalar sayesinde, içeriklerin kontrolü yapılabilir.

Düşük
Başlangıç Maliyetleri

3fCampus Bulut Tabanlı çalışabilir. SaaS/Hizmet Olarak Yazılım opsiyonu ile de dilediğiniz kadar kiralayabilirsiniz. Bu sayede bakım, yedekleme, sunucu ve lisans satın alma ve personel maaliyetleri olmadan hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Detaylı Bilgi

Platformdan
Bağımsızdır

3fCampus Web Tabanlıdır. Tüm güncel Web tarayıcılarında çalışır. Bilgisayarınızdan, cep telefonunuzdan, tabletten, her seviyedeki tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Detaylı Bilgi

GELİŞMİŞ ÖZELLİKLER

3fECTS, 3fCampus: Üniversiteler için Yeni Nesil Dijital Ekosistemin bir parçasıdır.
Üniversitelerin tüm akademik bilgi sistemleri ihtiyaçlarını tek bir platformda toplayan ekosistemin yeni nesil özelliklerinden bazıları:

KURUMSAL HAFIZA YÖNETİMİ

Girilen tüm haber, duyuru, etkinliklerin arşivi tutulur. Bu sayede geriye yönelik tüm veriler tekrar kullanılabilir.

GÜÇLÜ VE ESNEK

Yeni kurulmuş üniversitelerden, yüzlerce akademik programı olan köklü üniversitelere, her ihtiyacı karşılayacak seviyede güçlüdür.

ENTEGRE

Web Servisleri ile içerikler, Öğrenci Bilgi Sistemi, Kütüphane, LMS gibi sistemlerden otomatik olarak çekilebilir.

KURUMSAL TASARIMLAR

Üniversite ana sayfası ve fakülte/bölüm sayfalarında aynı tasarımların ve yapıların kolayca üniversite kurumsal kimliğine göre kurgulanmasını sağlar.

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

Ekran görüntüleri bir fikir verebilir, ancak siz yine de canlı bir demo ve sunum talebinde bulunun.

Ve Daha Fazlası

3fECTS AKTS/TYYÇ Kataloğu Yönetim Sisteminin Özelliklerinden Bazıları

GELİŞMİŞ KULLANICI YÖNETİMİ

Akademisyen, Öğrenci, İdari Personel tipi kullanıcılara gelişmiş roller atayabilme.

MOBİL UYUMLU

"Responsive Design" mimarisi sayesinde tüm mobil platformlar ile tam uyumlu. Üstelik sadece Web Portalı değil, kontrol paneli de.

BOLOGNA SÜRECİ İLE UYUMLU

YÖK tarafından pilot seçilen ve ECTS Label Award ile ödüllendirilen AKTS/TYYÇ rehberi ile tam uyumluluk.

E-İMZA DESTEĞİ

Tüm sistemi e-imza ile kullanabilme.

YÜKSEK GÜVENLİK

Tüm endüstri standartındaki güvenlik protokollerine sahip.Bulut sunucular desteği ile gelişmiş loglama ve yedekleme yönetimi.

GELİŞMİŞ RAPOR VE İSTATİSTİKLER

Detaylı veri analizleri ile gelişmiş rapor ve istatistikler alabilme, infografikler oluşturabilme.

DİĞER ÜRÜNLERİMİZ HAKKINDA

3! Bilgi Teknolojileri, elde ettiği tecrübelerle farklı alanlarda da hazır ürünler geliştirmiştir. Bu ürünleri keşfetmek için Web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.


Detaylı Bilgi

NE DEDİLER?

3fCMS Sisteminin tümünü ya da bileşenlerini kullanan üniversite ve diğer kurumların güncel yorumları.

SİZİ ARAYALIM

Canlı bir demo ve sunum yapabilmemiz için bize bilgilerinizi bırakmanız yeterli olacaktır.

Adresimiz

Üç Faktöriyel Bilgi Teknolojileri Ltd. Şti.
Çayır Çimen Sokak Emlak Bankası Blokları
C-3 Blok Kat 5 34330 Levent/İstanbul

Telefon

(+90) 212 284 40 33

E-Mail

info@3faktoriyel.com