logo

SOSYAL MEDYANIN AVANTAJLARINI İŞİNİZ İÇİN KULLANIN

SPARK, SOSYAL MEDYANIN GÜCÜNÜ VE ÖZELLİKLERİNİ KULLANARAK
KURUMUNUZUN İLETİŞİMİNİ GÜÇLENDİREN BİR SOSYAL PAYLAŞIM PLATFORMUDUR


İşletmelerin ve kurumların, sosyal paylaşım ağlarının avantajlarını kendi iç organizasyonlarında güvenle kullanabilmelerini sağlar.
Bir çok sosyal paylaşım platformunun öne çıkan özelliklerini kullanarak çalışanların önerilerini paylaşmasını, iç eğitimlerin kolay ve etkili olmasını, projelerin daha iyi yönetilmesini, etkinliklerin düzenlenmesini ve duyurulmasını sağlar.
Kurum içinde işe yeni başlayan bir çalışanın adaptasyon süresini kısaltır ve aidiyet duygusunun daha çabuk oluşmasını sağlar.
Kurum dışından da erişilebilir ve hangi içeriklerin kimler tarafından görüntüleneceğinin ve paylaşılacağının kontrol edllmesine olanak sunar.
Ayrıca oluşturulan içeriklerin diğer popüler sosyal ağlarda da istenilirse paylaşılmasına olanak verir.


NEDEN BİR İÇ İLETİŞİM ARACI OLARAK SPARK?

KURUM İÇİ İLETİŞİM

Kullanıcılar Spark üzerinden kendi kişisel iletilerini gönderebilir, ya da kendi bloglarını oluşturabilir. Kendi kişisel profillerini oluşturabilir, fotoğraf, video, faydalı link ya da güncel yazıları paylaşabilirler,bu içerikleri beğenebilirler, yorum yazabilirler, birbirlerini ya da oluşturdukları kategorileri takip edebilirler. Yöneticiler top trendleri takip ederek şirket içi sosyal ortam hakkında önemli bilgilere sahip olurlar.

İÇ EĞİTİM / E-EĞİTİM

Çalışanların kurum içi eğitimlerinde veya uzaktan eğitimlerinde Spark etkili bir şekilde kullanılabilir. Gönderilen sunumlar, videolar, webinarlar sayesinde kullanıcılar mesai saatlerinde ya da mesai dışında bu eğitimleri takip edip yorumlarını yapabilir, eğitimleri paylaşabilir, testler ve sınavlar sonrası ortak değerlendirmelerde bulunabilirler.

WEB KONFERANS / WEBCAST

"Web Channel" özelliği sayesinde daha önceden belirlenen zamanlarda notebook ya da mobil cihazlardan canlı video konferans yapma imkanı ile belirli bir gruba web üzerinden sunum yapılabilir, eğitim ya da konferans verilebilir. Bu sunumlara kimlerin katıldığı, ne kadarını takip ettiği vb. gibi özellikler sayesinde eğitimlerin ya da bilgilendirmelerin etkinliği ölçülebilir.

PROJE YÖNETİMİ

Şirket projelerinin oluşturulacak kategoriler ve bunu takip eden kullanıcılar sayesinde yönetimi verimli bir şekilde yapılabilir. Proje dokümanlarının paylaşımı, görüşler ve önerilerin beğenilmesi sayesinde iletişimi en üst düzeyde gerçekleştirerek projelerin takibinin ve yönetiminin etkili bir şekilde yapılmasını sağlar.

ÖNERİ SİSTEMİ

Çalışanların kurum ürün ve hizmetleri hakkında ya da genel işleyişle ilgili önerilerini rahatlıkla paylaşabileceği bir ortam sağlar. Bu öneriler istenirse kapalı bir kanal aracılığı ile yetkililere ulaşır, istenirse tüm platform tarafından paylaşılır ve alınan beğeni ve yorumlara göre sosyal ortamdaki popülaritesi ölçülebilir. Öneriyi destekleyen hashtagler ile trendler görüntülenebilir.

KURUM HAFIZASI VE ARŞİVİ

Gönderilen ve paylaşılan tüm içeriklerin, dosyaların, video ve fotoğrafların sistemde her zaman erişilebilir olması sayesinde geriye dönük bir kurum hafızası oluşmasını sağlar. Ayrıca bu dosyaların sunucularda tutulması sayesinde kurum arşivi de oluşmuş olur.

Düşük
Başlangıç Maliyetleri

Spark, Bulut Tabanlı çalışabilir. SaaS/Hizmet Olarak Yazılım opsiyonu ile de dilediğiniz kadar kiralayabilirsiniz. Bu sayede bakım, yedekleme, sunucu ve lisans satın alma ve personel maaliyetleri olmadan hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Detaylı Bilgi

Platformdan
Bağımsızdır

Spark, Web Tabanlıdır. Tüm güncel Web tarayıcılarında çalışır. Bilgisayarınızdan, cep telefonunuzdan, tabletten, her seviyedeki tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Detaylı Bilgi

GELİŞMİŞ ÖZELLİKLER

Sosyal Medyanın gücünü ve özelliklerini kullanarak kurumunuzun iletişimini güçlendiren ve yönetimini kolaylaştıran Spark'ın öne çıkan özellikleri

HASHTAG KULLANIMI

#Hashtagler kullanarak trend oluşturabilir ve top trendleri görüntüleyebilirsiniz.

GÜÇLÜ VE ESNEK

Butik şirketlerden, binlerce öğrencisi olan köklü üniversitelere, kullanıcı sayısından bağımsız olarak her ihtiyacı karşılayacak seviyede güçlü.

ENTEGRE

Kullanıcı bilgileri, ve Spark'ta yer alması istenen diğer bilgiler, Öğrenci Bilgi Sistemi, Kütüphane, LMS, Telefon Santrali vb. gibi sistemlerden otomatik olarak çekilebilir.

KURUMSAL TASARIMLAR

MVC mimarisi sayesinde, dilediğiniz kurumsal tasarımınızı Spark ile hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

Ekran görüntüleri bir fikir verebilir, ancak siz yine de canlı bir demo ve sunum talebinde bulunun.

Ve Daha Fazlası

Spark Özelliklerinden Bazıları

GELİŞMİŞ KULLANICI YÖNETİMİ

İnsan Kaynakları, İç Eğitim Birimi, Müdür, Akademisyen, Öğrenci, İdari Personel tipi kullanıcılara gelişmiş roller atayabilme.

KONTROL SİZDE

Sadece kurum ağlarında kullanabilme opsiyonu, kullanıcı yorumları kontrolü, onay mekanizmaları sayesinde güvenli kullanım.

EĞİTİM PLATFORMU

Spark, Online Sınav Çözümü 3fExam ile birleştirilerek özellikle eğitim kurumları için yeni nesil bir E-Öğrenme Platformu olarak kullanılabilir.

E-İMZA DESTEĞİ

Tüm sistemi e-imza ile kullanabilme.

YÜKSEK GÜVENLİK

Tüm endüstri standartındaki güvenlik protokollerine sahip. Bulut sunucular desteği ile gelişmiş loglama ve yedekleme yönetimi.

GELİŞMİŞ RAPOR VE İSTATİSTİKLER

Detaylı veri analizleri ile gelişmiş rapor ve istatistikler alabilme, infografikler oluşturabilme.

DİĞER ÜRÜNLERİMİZ HAKKINDA

3! Bilgi Teknolojileri, elde ettiği tecrübelerle farklı alanlarda da hazır ürünler geliştirmiştir. Bu ürünleri keşfetmek için Web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.


Detaylı Bilgi

NE DEDİLER?

Spark'ın da dahil olduğu 3fCampus Sisteminin tümünü ya da bileşenlerini kullanan üniversite ve diğer kurumların güncel yorumları.

SİZİ ARAYALIM

Canlı bir demo ve sunum yapabilmemiz için bize bilgilerinizi bırakmanız yeterli olacaktır.

Adresimiz

Üç Faktöriyel Bilgi Teknolojileri Ltd. Şti.
Çayır Çimen Sokak Emlak Bankası Blokları
C-3 Blok Kat 5 34330 Levent/İstanbul

Telefon

(+90) 212 284 40 33

E-Mail

info@3faktoriyel.com