logo

Üniversite ve Okul Web Siteleri Yönetiminde Yeni Nesil Yaklaşım

3fCMS, BİR WEB YÖNETİM SİSTEMİ OLARAK, 3FCAMPUS ÖĞRENCİ BİLGİ SİSTEMİ
İLE BÜTÜNLEŞİYOR VE TÜM İÇERİKLERİ PAYLAŞIYOR


Ders Programları, Ders İçerikleri, Akademisyenlerin Bilgileri, Değişen Krediler. Tüm bu içerikler zaten Öğrenci Bilgi Sistemi'nde var, öyleyse neden bu içerikleri yüzlerce sayfa için tek tek oluşturmak zorunda kalasınız ki?
Öğrenci Bilgi Sistemi'ndeki her değişiklik anında Web sitenize yansır, siz de tüm Web içeriklerini güncellemek zorunda kalmazsınız.
3fCMS, 3fCampus ekosisteminin bir parçası olarak, başlı başına bir modül olarak, ya da dilerseniz mevcut öğrenci bilgi sisteminizle entegre olarak da çalışabilir.


ÜNİVERSİTENİZ İÇİN SINIRSIZ SAYIDA WEB SİTESİ OLUŞTURUN VE KOLAYCA YÖNETİN

HABER / DUYURU YÖNETİMİ

Her akademik/idari bölümün Web sitesinde yayınlanmasını istediği Haber/Duyuru/Etkinlikler, sayfa yöneticileri tarafından onaylanır ve bu onay sayesinde istenirse üniversite/okul ana sayfasında da görüntülenebilir.

KULLANICI VE ROL YÖNETİMİ

Her akademik/idari hatta öğrenci tipi kullanıcıya, akademik/idari bölüm bazında istenilen tüm roller tanımlanabilir (web editör, onaylayan, webadmin vb.),bu roller üzerinden istenilen haklar kısıtlanabilir, ya da eklenebilir.

WEB SİTENİZDE TAM KONTROL

Gelişmiş kullanıcı ve rol yönetimine ek olarak, sistemde gelişmiş bir güvenlik ve yedekleme sistemi vardır. Ayrıca ileri seviyede log yönetimi, istatistik ve raporlamalar sayesinde, içeriklerin kontrolü yapılabilir.

TASARIMDA ÖZGÜRLÜK

"MVC" mimarisi sayesinde, içeriklerinizi kaybetmeden, istedğiniz Web tasarımını, sisteme giydirebilirsiniz. Ayrıca SEM, Kütüphane, Araştırma Merkezleri gibi ayrı birimlere ayrı tasarımlar uygulayabilir, tek bir panelden yönetebilirsiniz.

MOBİL UYUMLULUK

"Responsive Design" desteği sayesinde, cep telefonları, tabletler için ayrı tasarımlar ya da uygulamalara ihtiyacınız kalmaz. Mobil uyumluluk sayesinde evden, dışarıdan, örn. haber ve duyuru girişi yapabilir, bunları onaylayabilirsiniz.

GELİŞMİŞ FORM YÖNETİMİ

Başvuru formlarından anketlere, fakülte, bölüm, idari birim bazından dilediğiniz kadar form oluşturabilir, bu formların verilerini görüntüleyebilir, farklı dosyalara aktarabilir, infografik verileri oluşturabilirsiniz

Düşük
Başlangıç Maliyetleri

3fCampus Bulut Tabanlı çalışabilir. SaaS/Hizmet Olarak Yazılım opsiyonu ile de dilediğiniz kadar kiralayabilirsiniz. Bu sayede bakım, yedekleme, sunucu ve lisans satın alma ve personel maaliyetleri olmadan hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Detaylı Bilgi

Platformdan
Bağımsızdır

3fCampus Web Tabanlıdır. Tüm güncel Web tarayıcılarında çalışır. Bilgisayarınızdan, cep telefonunuzdan, tabletten, her seviyedeki tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Detaylı Bilgi

GELİŞMİŞ ÖZELLİKLER

Üniversitelerin ve okulların tüm akademik bilgi sistemleri ihtiyaçlarını tek bir platformda toplayan ekosistemin yeni nesil özellikleri

KURUMSAL HAFIZA YÖNETİMİ

Girilen tüm haber, duyuru, etkinliklerin arşivi tutulur. Bu sayede geriye yönelik tüm veriler tekrar kullanılabilir.

GÜÇLÜ VE ESNEK

Yeni kurulmuş üniversitelerden/okullardan, yüzlerce Web sitesi olan köklü üniversitelere/okullara, her ihtiyacı karşılayacak seviyede güçlü.

ENTEGRE

Web Servisleri ile içerikler, Öğrenci Bilgi Sistemi, Kütüphane, LMS, Telefon Santrali vb gibi sistemlerden otomatik olarak çekilebilir.

KURUMSAL TASARIMLAR

Üniversite/Okul ana sayfası ve fakülte/bölüm sayfalarında aynı tasarımların ve yapıların kolayca kurumsal kimliğine göre kurgulanmasını sağlar.

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

Ekran görüntüleri bir fikir verebilir, ancak siz yine de canlı bir demo ve sunum talebinde bulunun.

Ve Daha Fazlası

Yeni Nesil Web Yönetim Sistemimizin Özelliklerinden Bazıları

GELİŞMİŞ KULLANICI YÖNETİMİ

Akademisyen Öğrenc, İdari Personel tipi kullanıcılara gelişmiş roller atayabilme.

TAM BAĞIMSIZ SİTELER

Banner ve Blok yönetimi sayesinde, sadece sayfaların içeriklerini değil, tasarımların tüm ögelerini kontrol edersiniz.

BOLOGNA SÜRECİ İLE UYUMLU

YÖK tarafından pilot seçilen ve ECTS Label Award ile ödüllendirilen AKTS/TYYÇ rehberi ile tam uyumluluk.

E-İMZA DESTEĞİ

Tüm sistemi e-imza ile kullanabilme.

YÜKSEK GÜVENLİK

Tüm endüstri standartındaki güvenlik protokollerine sahip.Bulut sunucular desteği ile gelişmiş loglama ve yedekleme yönetimi.

GELİŞMİŞ RAPOR VE İSTATİSTİKLER

Detaylı veri analizleri ile gelişmiş rapor ve istatistikler alabilme, infografikler oluşturabilme.

DİĞER ÜRÜNLERİMİZ HAKKINDA

3! Bilgi Teknolojileri, elde ettiği tecrübelerle farklı alanlarda da hazır ürünler geliştirmiştir. Bu ürünleri keşfetmek için Web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.


Detaylı Bilgi

NE DEDİLER?

3fCMS Sisteminin tümünü ya da bileşenlerini kullanan üniversite ve diğer kurumların güncel yorumları.

SİZİ ARAYALIM

Canlı bir demo ve sunum yapabilmemiz için bize bilgilerinizi bırakmanız yeterli olacaktır.

Adresimiz

Üç Faktöriyel Bilgi Teknolojileri Ltd. Şti.
Çayır Çimen Sokak Emlak Bankası Blokları
C-3 Blok Kat 5 34330 Levent/İstanbul

Telefon

(+90) 212 284 40 33

E-Mail

info@3faktoriyel.com