Site Loader

Altınbaş Üniversitesi’nin Sosyal Bilimler, Fen Bilimleri ve Sağlık Bilimleri alanlarında olmak üzere toplam 37 yüksek lisans ve doktora programını içeren 37 Web sitesini tasarladık, içerik yönetimi için 3fCMS Web Yönetim Sistemi‘mize uyarladık ve buradaki başvuruların tamamını 3fCMS Web Yönetim Sistemi üzerinden yönetebiliyoruz.

Bu sayede tüm Web sitelerinin haber, duyuru, etkinlik girişi, ders programları, dersler, sıkça sorulan sorular, eğitmen bilgileri gibi içeriklerin yönetimi, tek bir çözüm üzerinden kolayca yapılabiliyor.

Ayrıca Sosyal Medya, adWords, SEO vb. gibi çalışmalar ile tüm bu Web siteleri üzerine yönlenmiş başvuruların takibi, raporlanması ve yönetimi de artık çok kolay.

3fMCS sistemini de kapsayan 3fcampus, yüksek öğrenimde büyük verileri işlemek ve yönetmek için çok iyi bir platform olduğunu bir kez daha kanıtlamış oldu.
MEF Üniversitesi’nin Yaşam Boyu Eğitim Merkezi de bizimle çalışmayı tercih etmişti. Altınbaş Üniversitesi’ni de referanslarımız arasına katmaktan dolayı mutluyuz, gururluyuz.

EDİTÖR: admin